Susisiekite +37069807004, el.paštu shop

Nemokamas siuntimas paštomatais! Prie užsakymo nurodykite Jums tinkamiausią paštomatą!

Naujienos🔥Vontar x3 ir Vontar x4

Kas yra „TV box“ ir kaip juo naudotis?

Androidbox.lt

Tikriausiai daugelis iš mūsų turi seną, bet puikiai veikiantį televizorių. Dažnai pagalvojame, jog norėtųsi atsinaujinti ir įsigyti išmanųjį TV, tačiau senasis puikiai veikia. Ką daryti? TV priedėlis (angliškai TV box)  yra puiki išeitis, kuri nereikalauja didelės pinigų sumos iš jūsų šeimos biudžeto.

TV priedėlis – tai įrenginys, kuris HDMI jungtimi prijungiamas prie televizoriaus ir leidžia naudotis išmaniojo televizoriaus galimybėmis. Galima naršyti įvairiose interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose kaip Facebook, Twitter. Android TV priedėliai pasižymi tuo, jog galima siųstis visas programėles, žaidimus į TV priedėlį lygiai taip pat kaip ir į savo išmanųjį Android operacinės sistemos mobilųjį telefoną. Dažniausiai TV priedėliai naudojami televizijos kanalų, filmų žiūrėjimui. Daugelis emigrantų džiaugiasi įsigiję TV priedėlius, nes gali šiuos kompaktiškus ir naudingus įrenginius vežtis su savimi.

TV priedėliu naudotis išties paprasta. Rinkinyje dažniausiai yra TV priedėlis, HDMI jungtis, TV priedėlio nuotolinio valdymo pultelis, maitinimo šaltinis ir instrukcija. HDMI jungiama prie TV priedėlio ir prie televizoriaus. Maitinimo šaltinis įjungiamas į elektros rozetę ir į TV priedėlį. Į TV priedėlio nuotolinio valdymo pultelį įdedamos baterijos. TV priedėlis paruoštas naudojimui. 

Kiekvienas TV priedėlis turi savo meniu, kurio dizainas skiriasi, tačiau naudojimo principas išlieka panašus. TV priedėlio meniu nustatymuose galite pakeisti datos ir laiko parametrus, kalbą, įrašyti ir ištrinti programėles, išvalyti „slapukus“ bei atlikti kitus pakeitimus. Yra galimybė surikiuoti savo mėgstamas programėles pagrindiniame meniu, jog nereikėtų jų kiekvieną kartą ieškoti. TV priedėlio valdymas išties nesudėtingas, ypač jei tai Tanix TV priedėlis.

Vienas iš tokių TV priedėlių, kuriuo paprasta naudotis, o kaina palanki vartotojui,  yra Tanix TX6s. Jis turi 10.0 Android operacinę sistemą, dvigubą Wi-Fi, kuris sustiprina bevielio interneto ryšį bei galingą keturių branduolių „ARM® Cortex ™ A53, Allwinner H616“ procesorių, kuris užtikrina stabilų TV priedėlio veikimą. Tanix TX6s galima įsigyti čia:

Tanix TX6S

Išbandyk jau dabar!

Pirkti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.