Neribotas internetas visoje Europos Sąjungoje (ES)

169,00
6 žmonių žiūri tai dabar
Yra sandėlyje
Trust Badge
Garantuotas saugus ir patikimas atsiskaitymas
Neribotas internetas visoje Europos Sąjungoje (ES)

Neribotas internetas visoje Europos Sąjungoje (ES)

169,00

Description

Siūlome ne tik NERIBOTĄ internetą Lietuvoje, bet ir visoje Europos Sąjungoje (įskaitant ir Norvegiją)!

Turėdami neribotą internetą ES galėsite laisvai keliauti tiek darbo reikalais, tiek planuoti savo keliones visada su savimi turėdami stabilų ir patikimą interneto ryšį.

Galima pasirašyti 2 metų sutartį arba sumokėti už vieną mėnesį į priekį be jokių sutarčių t.y. naudotis tiek, kiek jums reikia.

Kaina 169 eur/mėn.

SIM kortelę NEMOKAMAI pristatysime į jūsų pasirinktą paštomatą Lietuvoje.

Galime prekę atsiųsti ir kurjeriu.
Taip pat jau turime galimybę atsiskaityti už prekę išperkamuoju būdu t.y. galėsite sumokėti kurjeriui, kai jis atvyks pas jus su preke.

 

Užsisakykite neribotą internetą visoje Europos Sąjungoje ir Norvegijoje su Androidbox.lt. Mėgaukitės stabiliu ir patikimu interneto ryšiu, keliaudami tiek darbo reikalais, tiek planuodami savo keliones. Už €169/mėn gausite neribotą internetą be jokių rūpesčių ir galėsite naudotis tiek, kiek jums reikia. Siūlome nemokamą SIM kortelės pristatymą į jūsų pasirinktą paštomatą Lietuvoje, o prekę taip pat galime atsiųsti kurjeriu. Be to, galite sumokėti už prekę išperkamuoju būdu – mokėsite tik kurjeriui, kai jis atvyks pas jus su preke. Užsisakykite dabar ir keliaukite laisvai su Androidbox.lt!

0