Blog

Androidbox.lt

Internetas jūsų namams, sodyboms, kemperiams, kelionėmis – kaip išsirinkti tinkamiausią variantą?

Artėjant vasaros sezonui, kyla klausimų, kaip turėti stabilų interneto ryšį, kokį modemą – maršrutizatorių pasirinkti išvykus atostogoms ar leidžiant laiką, tokiose vietose, kaip sodas, sodyba, vykstant kemperiu ar būnant gamtoje. 

Sodams, sodyboms, pirtelėms, kemperiams – labiausiai tinkantis modemas yra Tabox 4G WR11S Wi-Fi maršrutizatorius – modemas. Kompaktiško dydžio Tabox 4G WR11S maršrutizatorius – modems puikiai veikia ir sunkiau pasiekiamose interneto zonose t.y užmiestyje, kaime. Tabox 4G WR11S Wi-Fi maršrutizatoriaus – modemo standartinis parsiuntimo/išsiuntimo greitis yra 150Mb / 50 Mb. Tabox maršrutizatorius – modemas yra visiškai laisvas nuo interneto tiekėjo, galima naudoti savo pasirinkto tinklo SIM kortelę. Kartu siūlome prioritetinį neribotą mobilų internetą už 10 eur/mėn be ilgalaikės sutarties. Taip pat galime pasiūlyti Tabox 4G WR11S Wi-Fi maršrutizatoriaus – modemo nuomą NEMOKAMAI su dviejų metų sutartimi mokant tik už interneto planą. 

Daugiau apie Tabox  4G WR11S Wi-Fi maršrutizatorių – modemą: https://androidbox.lt/product/tabox-4g-wr11s-wi-fi-marsrutizatorius/ 

Tiems, kurie nenori ar neturi galimybės prijungti maršrutizatoriaus – modemo prie maitinimo šaltinio, rekomenduojame modemus-maršrutizatorius su įkraunama baterija. 

Nešiojamas 4G LTE Wi-Fi modemas XM-M300 yra vienas iš pasiūlymų. Jei turite interneto planą. galite įsigyti tik įrenginį. Kartu siūlome prioritetinį neribotą mobilų internetą už 10 eur/mėn be ilgalaikės sutarties, kurie neturi interneto SIM kortelės. 

Šis 4G LTE Wi-Fi modemas XM-M300  palaiko iki 8-10 įrenginių, prijungtų vienu metu, bendrindamas 150 Mbps tinklą.Mažas energijos suvartojimas ir ilgas budėjimo režimas, įmontuota 2400 mAh didelės galios baterija, todėl modemu naudositės ilgiau.

Daugiau apie  4G LTE Wi-Fi modemas XM-M30: https://androidbox.lt/product/nesiojamas-4g-lte-wi-fi-modemas-xm-m300/

Jei norite nešiojimu modemu ilgiau, tada reikėtų pasirinkti šią prekę: Nešiojamas 4G LTE Wi-Fi modemas–maršrutizatorius XM41. Nešiojamas 4G LTE XM41 Wi-Fi modemas-maršrutizatorius puikiai tiks kelionėms, laisvalaikiui gamtoje ar kitoms situacijoms, kai turėti interneto ryšį yra būtina. Norint naudotis internetu, užtenka tik įdėti SIM kortelę su interneto planu. Kartu siūlome prioritetinį neribotą mobilų internetą už 10 eur/mėn be ilgalaikės sutarties. Nešiojamas 4G LTE Wi-Fi modemas–maršrutizatorius XM41 palaiko iki 8-10 įrenginių, prijungtų vienu metu, bendrindamas 150 Mbps tinklą.Mažas energijos suvartojimas ir ilgas budėjimo režimas, įmontuota 3000 mAh didelės galios baterija, todėl modemu naudositės ilgiau.

Daugiau apie Nešiojamas 4G LTE Wi-Fi modemas–maršrutizatorius XM41:https://androidbox.lt/product/nesiojamas-4g-lte-wi-fi-modemas-marsrutizatorius-xm41/ 

Norėdami užduoti klausimus, visada galite kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo specialistus el.paštu: [email protected] ar telefonu +37069807004.

Palikite komentarą

0