Kas yra TV priedėlis ir kaip juo naudotis?

Androidbox.lt

Daugelis iš mūsų turi senesnį, bet puikiai veikiantį televizorių. Dažnai svarstome, jog norėtųsi atsinaujinti ir įsigyti išmanųjį TV, tačiau senasis dar veikia puikiai. Ką daryti? Android TV priedėlis (angliškai TV box)  yra puiki išeitis, kuri nereikalauja didelės pinigų sumos iš jūsų šeimos biudžeto.

Android TV priedėlis  – tai įrenginys, kuris HDMI jungtimi prijungiamas prie televizoriaus ar kito ekrano, turinčio šią jungtį, ir leidžia naudotis Android išmaniojo televizoriaus galimybėmis. Galima naršyti įvairiose interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose kaip Facebook, Twitter. Android TV priedėliai pasižymi tuo, jog galima siųstis visas programėles, žaidimus į TV priedėlį lygiai taip pat kaip ir į savo išmanųjį Android operacinės sistemos mobilųjį telefoną. Dažniausiai TV priedėliai naudojami televizijos kanalų, filmų žiūrėjimui. Emigrantai džiaugiasi įsigiję Android TV priedėlius, nes gali šiuos kompaktiškus ir naudingus įrenginius vežtis su savimi ten, kur tik yra interneto ryšys.

Android TV priedėliu naudotis išties paprasta. Rinkinyje dažniausiai yra TV priedėlis, HDMI jungtis, TV priedėlio nuotolinio valdymo pultelis, maitinimo šaltinis ir instrukcija. HDMI jungiama prie Android TV priedėlio ir prie televizoriaus. Maitinimo šaltinis įjungiamas į elektros rozetę ir į TV priedėlį. Į TV priedėlio nuotolinio valdymo pultelį įdedamos baterijos. TV priedėlis paruoštas naudojimui.

Kiekvienas TV priedėlis turi savo meniu, kurio dizainas skiriasi, tačiau naudojimo principas yra labai panašus. TV priedėlio meniu nustatymuose galite pakeisti datos ir laiko parametrus, kalbą, įrašyti ir ištrinti programėles, išvalyti „slapukus“ bei atlikti kitus pakeitimus. Yra galimybė surikiuoti savo mėgstamas programėles pagrindiniame meniu, jog nereikėtų jų kiekvieną kartą ieškoti. TV priedėlio valdymas išties nesudėtingas, ypač jei tai Android X96 MAX TV priedėlis. 

X96 MAX TV priedėlį galima rinktis iš trijų variantų:

TV priedėlis X96 Max S905X3 4/32GB TV box Android 9.0:

TV priedėlis X96 Max S905X3 4/64GB TV box Android 9.0:

TV priedėlis X96 Max S905X3 2/16GB TV box Android 9.0:

 

 

Parašykite komentarą

© Androidbox 2022

Krepšelis
Prekių krepšelyje nėra!
Tęsti apsipirkimą
0