Susisiekite +37069807004, el.paštu shop

Nemokamas siuntimas paštomatais! Prie užsakymo nurodykite Jums tinkamiausią paštomatą!

Naujienos🔥Vontar x3 ir Vontar x4

Kodėl verta rinktis H96 MAX Android TV priedėlį? 

Androidbox.lt
h96 max televizijos imtuvas

Kadangi H96 Max Android TV priedėlis turi Android 10.0 operacinę sistemą, juo itin paprasta naudotis: atsisiųskite programėlių iš Google Play, peržiūrėkite nuotraukas ar vaizdo įrašus iš USB ir naršykite internete.


Android TV priedėlio pagrindinis privalumas yra tas, kad nereikia pirkti naujo ir brangaus išmaniojo televizoriaus, nes šis Android TV priedėlis turi Android TV funkcijas.


Patikimas Allwinner H616 keturių branduolių ARM Cortex A53, integruotas į H96 Max Android TV priedėlį, užtikrina stabilų veikimą. Šiame „Android TV“ priedėlyje yra RAM: 2 GB DDR3L ir 16 GB ROM: EEMC, todėl turėsite daug vietos programėlėms iš „Google Play“ įdiegti.


H96 Max Android TV priedėlis palaiko dviejų juostų Wi-Fi 2.4G + 5G ir 100 Mb interneto LAN. Greitas, aukštos kokybės Wi-Fi signalas leidžia laisviau, sklandžiau naršyti ir atsisiųsti programas.

„Bluetooth 4.0“ leidžia prijungti mini klaviatūrą, todėl naršymas ir paieška tampa dar patogesnis.


Android TV priedėlio kaina – TIK 45 eurai. Už tokią sumą gausite kokybišką ir nebrangų įrenginį, kuris jūsų televizoriui suteikia išmaniojo Android televizoriaus galimybes.

 

h96 max

Įsigykite čia: Android 10.0-H616-4/32GB

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.