Blog

Androidbox.lt

Susipažinkime

Untitled-2 j

Kas yra Androidbox.lt?

Androidbox.lt – tai nauja elektroninė parduotuvė, kurioje galima įsigyti Tanix prekės ženklo TV priedėlius. Androidbox.lt komanda rūpinasi savo klientais, todėl į Tanix TV priedėlius įdiegia įvairias nemokamas programėles tam, kad vartotojas galėtų iš karto naudotis savo pirkiniu. Tanix TV priedėlis – puiki galimybė atnaujinti savo televizorių ir mėgautis išmaniojo TV funkcijomis bei galimybėmis vos įsigijus.

Kas yra Tanix? 

Tanix – tai Android TV priedėlių linija, siūlanti kokybiškus produktus. 

Tanix TV priedėlis gali būti naudojamas filmų, televizijos kanalų žiūrėjimui, taip pat žaidimams, naršymui internete, kaip Facebook arba Skype. Galima parsisiųsti norimas programėles iš Google Play Store. O jei nepakanka vietos Tanix TV priedėlyje – galima naudoti ir SD kortelę papildomai atminčiai. 

Galime pasiūlyti net 4 skirtingus Tanix TV priedėlio modelius pagal kiekvieno vartotojo poreikius: 

Jei vartotoją domina pigiausias, bet kokybiškas, puikiai savo funkcijas atliekantis TV priedėlis – tai Tanix TX3 Mini. Šiame priedėlyje įdiegta 8.1 Android operacinė sistema. Stabilų veikimą užtikrina centrinis procesorius – „Amlogic S905W“ su keturių branduolių „ARM Cortex-A53.

Šiek tiek naujesnis savo operacine sistema, Android 10.0, yra Tanix TX6s. Galingas procesorius „Allwinner H616“ su  keturių branduolių „ARM® Cortex ™ A53“ užtikrina greitesnį duomenų apdorojimą bei nepriekaištingą vaizdo kokybę.

Tanix Hi6S yra vienas iš mūsų vartotojų mėgstamiausių TV priedėlių. Kompaktiško dydžio, galingas dėl integruoto lusto su „Cortex-A53“ keturių branduolių procesoriumi, o„Mali450“ GPU užtikrina, kad prietaisas veiktų sklandžiai. Operacinė sistema Android 9.0. 

Tanix TX5 Plus – tai Android 9.0 OS, TV priedėlis, kurį renkasi klientai, ieškantys kokybės. Tanix TX5 Plus priedėlyje įmontuotas vienas pažangiausių lustų „Amlogic S905X3“, keturių branduolių „Cortex-A55“ procesorius, kuris užtikrina, jog prietaisas veikia sklandžiai ir kokybiškai, be jokių vėlavimų. 

Androidbox.lt komanda yra visada pasiruošusi atsakyti į Jums rūpimus klausimus ir patarti, kuris Tanix TV priedėlis yra tinkamiausias Jūsų namams.

Įsigyk Tanix TV priedėlį jau dabar


Pirkti